| miriam123 a întrebat:

BUNA, ma poate ajuta cineva? Trebuie sa fac un catalog de produse, gen cel de la AVON sau ORIFLAME, e pentru scoala, nu trebuie sa fie perfect, dar nici facut in bataie de joc. trebuie sa il pot scoate la imprimanta. Daca stie cineva un program in care sa pot crea acest catalog va rog sa imi spuneti! FUNDA! MULTUMESC anticipat

2 răspunsuri:
| DorothyAnn a răspuns:

Http://pizap.com/pizap.php?width=1280
sper sa te ajute
ps. intra la colaje

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.