| Dana a întrebat:

Maine imi aniversez ziua de nastere.Azi si maine e cruce rosie in calendarul crestin.Si vreau sa imi fac parul cu placa si logic ca trebuie sa ma spal... dar stiu ca nu se poate face baie la cap daca e sarbatoare! Ce sa fac? mersi... funda

Răspuns Câştigător
| Scândură a răspuns:

Buna! Poti sa faci linistita baie pe cap! N-are sarbatoarea nimic de-a face cu asta!
Distractie!

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Spalate linistita ...ca eu azi am facut curat rolling on the floor

| continutfragil a răspuns:

•--->Pur si simplu faci baie. Cine ti-a spus ca nu se poate?

| MissDelevingne a răspuns:

Cum sa nu faci baie? mai ales de sarbatoare?

si la Pasti de exemplu facem baie, ne imbracam in haine noi si curate!

de sarbatoare trebuie sa speli pe cap, cine zice ca nu?