| Azazaa a întrebat:

maine o sa imi schimbe cineva windows-ul... si vreau sa-mi salvez cate ceva din pc. am sa fac un folder in pc dar vreau sa fiu sigura ca le am undeva. stiu ca exista un site unde imi puteam salva fisiere.dar nu mai stiu ce site thinking Ma ajuteti si pe mine va rooog happy

Fundita!happy

3 răspunsuri:
| Sensitive a răspuns:

Hardul e impartit in :C/ si dancing, iar tu pui toate fisierele in dancing, si vor ramane chiar daca iti vei reinstala Windows-ul.

| Sensitive a răspuns:

Hardul e impartit in :C/ si : D/, iar tu pui toate fisierele in : D/, si vor ramane chiar daca iti vei reinstala Windows-ul.

| avatarstuff a răspuns:

Daca nu vrei sa iti pui tot ce vrei sa pastrezi in partitia D (sau cea pe care nu este instalat Windows-ul) poti folosi aplicatia Dropbox, este exact ce cauti. Urci toate fisierele in contul tau virtual si le poti regasi acolo oricand, de pe orice calculator cu o conexiune la internet.