| iubitzica_1742 a întrebat:

maine plec in Suedia si azi am aflat daca vrei sa inchiriezi o masina acolo iti trebuie un card de credit momentan nu am unul si nu stiu ce sa fac am nevoie de ajutor.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din orice tara sau numai de la ei? Inca mai este timp sa treceti pe la o banca. Au program pina la ora 17.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba treci... emisia unui card nou dureaza o saptamana.

| iubitzica_1742 explică (pentru anonim_4396):

Da dar sa faci un card de credit dureaza 3 zile si eu ple

| anonim_4396 a răspuns (pentru iubitzica_1742):

Scuze!

| valentino52 a răspuns:

Daca n-ai card probabil poti sa lasi garantie ca si la noi...300 de euro 500 de euro separat de plata inchirierii

| BogdanRoxanaDove a răspuns:

Salut,

Poti sa inchiriezi din Romania masina si sa pleci cu ea acolo.
http://www.inchirieri-auto.co
Eu am inchiriat de la Five si am facut toata coasta Mediteranei.
Chiar iti recomand.

Cu respect,

| iubitzica_1742 explică:

Am vb cu unii de la o firma de inchirieri masini si nu vor cu garantie. macar o firma in care poti plati cu cardul de debit stiti?