| MicanRaul a întrebat:

Am nevoie de ajutor, cum sterg un card de credit de pe un cont paypal dezactivat.

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca contul este dezactivat stai linistit,nu o sa iti foloseasca nimeni cardul tau, deci nu mai stergi nimic, cardul cel ai va expira in X ani, iar paypal este safe, mai safe ca paypal nu vad care ar mai fi.
Dar daca nu ai ce face si chiar vrei, suna la paypal le spui si o sa iti dea un raspuns.

| Zuzu1991 a răspuns:

Schimbi cardul, la banca, si pe vechiul il declari furat sau inactiv
in teorie un cont dezactivat nu va face tranzactii, insa in afara de solutia de mai sus nu cred ca poti face nimic

| MicanRaul explică (pentru Zuzu1991):

Daca exipra cardul il pot baga pe cel nou pe alt cont?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru MicanRaul):

Da, evident, ce crezi tu? ca, daca iti expira cardul ei nu vor sa le mai dai bani? asta nu o sa se intample, niciodata