| akaa a întrebat:

Maine voi pleca la Sovata timp de 3 zile si as vrea sa stiu daca este vreun mall ceva sau magazine de unde as putea sa-mi iau niste haine. Dau funda celui mai bun raspuns :d

3 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

H&M, New Yorker, C&A, etc.

| akaa explică (pentru Mwha):

Si imi poti spune pe unde sunt amplasate ceva? :d

| Mwha a răspuns (pentru akaa):

Pai depinde acum ce magazine sunt pe acolo, de exemplu, la noi este Promenada Mall, unde sunt amplasate magazine dragute de genul asta si Carrfour-ul, in Galati sunt in Real, deci iti sugerez sa incerci sa cauti supermarket-uri din-astea. Sper ca ti-am fost de folos. Fundita happy