| Ooterog a întrebat:

Buna mi-am dezinstalat mess`ul si am vrut sa mi`l instalez din nou si imi tot apare ca nu am loc in C. Chiar nu stiu ce programe sa sterg de acolo straight face Cam toate programele apartin calculatorului care sunt importante... Vroiam sa bag mess`ul in D dar nu stiu cum, nu merge sad Ceva sfaturi?

5 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Este o optiune cu "clean up", dar din pacate nu mai stiu cum se acceseaza... era ceva in legatura cu stergerea programelor care ocupa loc.
Cauta la "start" la "all programs".

| SuicideSilence a răspuns:

Mai adauga niste spatiu acelei patitii. cu acronis disk director poti face acest lucru

Răspuns utilizator avertizat
| xDarKy a răspuns:

Punel in d faci in folder in D si cad alegi unde sa pui alegi in folceru acela.Trebuie sa-ti apara browser.

Întrebări recente