| Kidzz_Gabitzu_1998 a întrebat:

dau fundita. Deci recent mi-am reinstalat windosul, Dupa am inceput sa imi descar unele programe, si aveam nevoie si de un yahoo. Dar am gasit unul de pe windosul vechi. Apoi am vrut sa imi descarc altul si l-am dezinstalat pe cel vechi(dar nu s-a dezinstalat complet, pentru ca nu merge) Dupa ce am terminat messenger-ul de downloadat l-am deschis si imi apare tot cel vechi. Iar eu acum nu mai pot intra deloc pe mess..Si nu stiu ce sa fac. Va rog un sfat Fundita kiss

Răspuns Câştigător
| SicaSkillz a răspuns:

Incearca sa il stergi din Control Panel, daca nu merge nici asa atunci descarca programul Unlocker si deblocheaza fisierele pe care nu poti sa le stergi, apoi stergele happy Bafta!