| Lari02018 a întrebat:

Mi-am facut de curand o pagina de Facebook. Si am vazut la multi ca aveau scris ceva de genul : Hmm...cred ca te numesti... [Si scria numele tau de Facebook]. Stiti cumva cum pot pune si eu asa? Multumesc. P. S. funda

3 răspunsuri:
| Aundrea a răspuns:

Se cheama eticheta happy
poti sa-ti etichetezi prietenii in mesaje.
Tot ce trebuie sa faci este sa ii scrii numele, iar apoi sa dai click pe profilul lui/ei care o sa-ti apara mai jos.
Mai clar de atat nu stiu cum sa-ti explic. happy
Si uite si cateva chestii pe care le poti pune, de distractie :
Ma casatoresc cu :
Domnisoara de onoare:
Ma cununa preotul:
Cel care strica nunta:
Cel cu care raman pana la urma :

Peste 10 ani.

Gravida :
Faimos/cunosuct :
Traficanta de droguri :
Stripper :
Un/o profesor/profesoara :
Un/o avocat/a :
La inchisoare:
Miliardara :
Are o viata normala :
[prietenii din stanga paginii, deci va rog. puppy dog eyes♥.]

sau

Daca scrii A : Iti dau id meu.
Daca scrii B : Iti spun cat de dragut\a esti de la 1% la 100%.
Daca scrii C : Iti dau like la 10 fotografii.
Daca scrii D : Iti dau comm la 5 fotografii
Daca scrii E : Te pun sora/frate
Pune'l si tu pe peretele tau. Ce alegi? ♥

Sper ca ti-am fost de folos.

P.S. : pentru primele 2 "chestii" trebuie sa te uiti la lista ta de prieteni si cine sunt primii ii pui acolo happy

Have Fun! happy:*

| Lari02018 explică (pentru Aundrea):

Aundrea,multumesc pentru idei, dar nu la asta ma refereamsad.Eu ma refeream pe o pagina web pe facebook unde scrie "WELCOME, Bun venit pe pagina noastra", si mai jos "Cred ca tu esti X (numele de la facebook)"

| Lari02018 explică:

Aundrea multumesc pentru idei, dar eu nu la asta ma refereamsad ma refeream pe o pagina de facebook, la welcome sa scrie "hey bum venit pe pagina noastra!
hmm cred ca tu esti(numele de la facebook)"
nu pe facebook normal pe pagina webtongue