| alin180 a întrebat:

Salut all! De curand vreau sa fac un Windows XP Sp3 pe un cd.Eu am luat un Windows XP Sp3, l-am dezarhivat etc. in fine am vazut niste tutoriale pe youtube si cred ca am invatat sa fac Windows pe CD dar am vazut la cei de pe youtube ca ei aveau doar o fila pe care scria windows ...etc ce mai scria pe fila dar nu era folder.Eu cand am dezarhivat windowusu care l-am luat era un intreg folder cu multe file in el nu era doar o fila cum era la cei de pe youtube.Era un intreg folderul cu multe file si nu stiu ce sa fac pe cd ca nu vad nimic acolo care sa fie. iso ca sa pot pune imaginea. iso pe CD. Daca poate nu intelegeti dati add la alinpurcaru96 si va arat imagine cu ce am in acel folder poate stiti ce trebuie sa fac pe CD.Va rog cine stie dau fundita + votbig grinbig grin

1 răspuns:
| alin180 explică:

In acel folder este ceva pe care scrie Setup.Trebuie sa dau acolo sa il instalez direct fara sa il fac pe un CD? Sau Windows XP Sp3 este ceva update la Windows XP Sp2? Eu am Windows XP si nu stiu ce versiune este. Oare acel Sp3 este update? Astept raspunsuri!