| KlaudyaAddha a întrebat:

Mi-am luat mai demult The Sims 2. A mers foarte bine pana ieri. Toate bune si frumoase, dar ieri a inceput cosmarul : a intrat in joc, abia am facut o miscare ca s-a blocat. Am vrut iar sa ma joc, dar atunci n-a mai intrat deloc in joc, a ramas blocat. Mai tarziu am incercat iar: a facut la fel, s-a blocat in acelasi loc. Am mai incercat de cateva ori, la fel, in acelasi loc are o problema, cred. Aproape ca mi-am stricat calculatorul cu Simsu'. Care poate fi cauza pentru care se blocheaza in acelasi loc, inainte sa intre in jocul propriu-zis?

4 răspunsuri:
| KlaudyaAddha explică:

Subliniez faptul ca nu am Sims dupa net. L-am cumparat, e original

| KlaudyaAddha explică:

@adryanb27 am mai facut asta si face la fel

| KlaudyaAddha explică:

@Adryanb27, nu am The Sims 2 Season. Si nu am increde in alea dupa net. Sorry!

| adryanb27 a răspuns:

Eu nu stiu c are dar iti recomand sa il dezinstalezi si sa ti/l instalezi iar, si se rezolva, dim pacate ai sa pierzi tot! dar nu ai c face asa mai fac jocurile! sorry si ceao