| lc13cm3 a întrebat:

Mai demult ma jucam sims pe tableta doar ca s-a stricat si dupa ceva timp mi-am descarcat sims pe telefon si am inceput joc nou(nu stiu cum sa explic adica nu am continuat de unde am ramas cand ma jucam pe tableta).Pot sa continui cu jocul de unde am ramas cand ma jucam pe tableta?(am mai jucat o data de pe alt telefon si mi l-am descarcat si pe tableta aceea care acum e stricata si am putut sa continui de unde ramasesem pe telefonul acela dar nu mai stiu cum am facut )... Sper ca se intelege ce vreau sa zic.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cunosc jocul insa daca trebuie sa faci cont si trebuie sa te loghezi cu contul eu cred ca poti sa joci de pe orice dispozitiv in continuare de unde ai ramas.