| alina90 a întrebat:

Buna .mi-am plombat o masea de 3 ani de zile si acum cateva zile a inceput sa ma doaracrying ce e de facut? daca imi cade plomba e posibil ca maseaua sa ma doara? dati. mi un sfatcrying ca imi este tare frica sa merg iar la dentist I don't want to see.va multumesc

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Mai bine te duci la denstist. uneori s`ar putea sa te doara maseaua daca iti cade plomba. dar ti-am zis.mai bine te duci la dentist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat ca ma doare doar cand e frig afara, de fapt nu ma durea, dar la fiecare miscare brusca simteam ca mi se misca thinking acum nu mi se mai intampla asa deoarece spre bucuria mea sa incalzit afara big grin.imi multumesc de sfatkiss