| Florinnaa a întrebat:

mi-au aparut pe gat.adica nu pe gat.mai sus de sani niste bubite si cosuri mici. dar se observa tare si nu-mi place.si bluzele si tricourile mele sunt facute asa incat sa se observe aleax(

2 răspunsuri:
| HaarpCord94 a răspuns:

Este din cauza varstei eu iti recomand o crema de la Vichy NORMADERM Uite si siteul http://www.vichyconsult.ro/......-specifica

| LikeChocolate a răspuns:

Azi mi'au aparut si mie niste bubite mici mici pe jumatate de gat... daca afli ceva imi trm ceva te rog?puppy dog eyes