| Fluture a întrebat:

Monitorul meu merge doar pe jumatatate de ecran. Adica jumatatea de sus e neagra si mai face din cand in cand purici iar jumatatea de jos merge ok. Ce poate avea?
P. S.:Ce monitor nou imi recomandati? Acum am Horizon, si pana acum nu mi s-a mai intamplat asa ceva.
funda si voturi.

1 răspuns:
| Ycu a răspuns:

La monitor ori ti s-au ars ceva pixeli ori e o problema din setarile displaylui eu iti recomand monitorul meu (desigur) LG FLATRON L1919S 19" (inchi)! Il am de 4 ani si e impecabil! Se vede foarte bine si este destul de acceptabil ca bani! Iti urez succeshappy