| Pinkyx a întrebat:

Nu imi este instalata placa de sunet, si cand bag cd-ul de la pc. ca sa o instalez scrie:This Utillity CD can't support your mainboard. Din ce cauza poate fi? Si cum imi pot instala placa de sunte?

3 răspunsuri:
| alecs94 a răspuns:

Pune windows 7 si se instaleaza orice driver vrei tu cu un singur update

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga cd si dai un reebot

| babau a răspuns:

Pai inseamna ca nu e cd corespunzator placii tale de baza. Banuiesc ca ai placa de sunet integrata pe placa de baza (nu e separata). Daca stii ce placa de sunet ai, atunci gasesti drivere pe net...