| alex19051988 a întrebat:

Imi puteti ultimele versiuni de drivere pentru placa mea video si pentru placa mea de sunet deoarece eu nu mai am cd-urile pentru ele. Daca mai trebuie si alte drivere sa instalez sa imi spuneti. Eu la unele jocuri am urmatoarea eroare si probabil este din cauza ca nu am instalate driverele:

"Failed to initialise Direct3D device.Please ensure that the drivers for your graphics card are up to date. Our Customer Services team are available 24/7 to Chat Live at http://www.pkr.com/pkr-support

5 răspunsuri:
| PornoxxlSelect a răspuns:

Descarca si instaleaza EVEREST acest program iti va arata numele si modelul placi de sunet si video.Dai copi paste la numele placi si cauti in google draiverul respectiv sunet sau video.Il descarci si il instalezi.Succes http://banc-bula.blogspot.com/

| alex19051988 explică (pentru PornoxxlSelect):

Placa mea video este FX6200 AGP8X 128MB TV-OUT.

| PornoxxlSelect a răspuns (pentru alex19051988):

Cauta si descarca din google draiverele necesare, vad ca te descurci Placa mea video este FX6200 AGP8X 128MB TV-OUT.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Si cine naiba crezi ca sunt? Tatal omida? Vrei sa-ti ghicesc modelul placii video? Huh?

Cumpara windows original si iti instaleaza ei automat driverele.
Cumpara Uniblue Power suite si iti instaleaza ei...

| alex19051988 explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Problema este ca am Windows 7 Ultimate 32-bit cu licenta originala, dar nu mi-a instalat automat ultimele versiuni de drivere ca sa imi mearga jocurile cu poker online. Placa mea video este FX6200 AGP8X 128MB TV-OUT.