| Bibi16 a întrebat:

nu stiu ce sa ma mai fac ma plictisesc rau de tot, stiti niste activitati amuzante pentru adolescente care sa se poata faca de unul singur?
Funda pentru cele mai multe si interesante idei

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Deseneaza primul lucru care iti trece prin minte
2) Gateste ceva la bucatarie
3) Fa o decoratiune
4) Dezlantuie-te laughing acum poti sa-ti manifesti apucaturile fara sa te mustreze nimeni :d si eu mai fac asa cate odata oh go on
5) Fa-ti poze cu aparatu foto sau cu telefonul ( sau cu camera web daca ai )
6) Joaca-te cu jucariile laughinglaughing Stiu ca suna prostesc dar o sa-ti aminteasca de vremurile in care aveai 5 ani rolling on the floor
7)Uita-te singur la un film de groaza mancand popcorn sau rontaind ceva. Uite cateva filme super-horror :
Bloody Mary
13 Ghosts
Paranormal Activity
House of Wax
Autopsy
Orphan
8) Confectioneaza-ti o ruleta cu provocari si pune in mijlocul ei o sticla laughing Invarte si indeplineste de unul singur provocarile pana te plictisesti. Unde cade gatul sticlei acolo este provocarea pe care trebuie sa o indeplinestu. Uite aici cateva provocari:
-Iesi pe geam si ureaza-le tuturor,, Craciun Fericit : oh go on
-Machiaza-te ca un clown
- Du-te la vecinu' si spune-i sa te lase la baie pentru ca a ta e stricata laughing
- Citeste povesti de groaza pe net
- Suna un prieten si spune-i ca vrei sa te mariti cu el
- Inchide-te in baie si spune ca faci greva foamei pentru ca nu ai voie la TV ( chiar daca ai voie laughing ) pana te gasesc parintii tai
- Machiaza-te si imbracate ca un ninja rolling on the floor sau ca o printesa ( chiar daca you're a guy )laughing si comportate ca atare laughing parintii tai o sa ramana socati laughing
9) Fa o farsa la telefon
10)Iesi in oras singur si du-te la un restaurant. VEZI cat de mult potti sa stai fara sa comanzi.
11) Uita-te la TV si repeta tot ce zic oamenii dar cu un accent italian
12) Du-te si bate la toti vecinii din apropiere ( la usa, evident oh go on ) si spune-le ca te plictisesti si sa-ti dea o idee laughinglaughing Vor fi uimiti de tupeul tau big grinbig grinbig grinlaughing

Fundita?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi afara sa te plimbi sau sa te uiti pe la un film acasa.

| Bibi16 explică:

Nu stie nimeni niste activitati asa mai de fete ca-s fata.

| OnutAlin a răspuns (pentru Bibi16):

Poate tu te referi la altceva. tongue daca e asa lasa-mi raspuns si te sfatuiesc ce si cum sa faci.
Daca am inteles eu gresit imi cer scuze straight face

| Ilinca a răspuns:

SandrA, raspunsul tau e genial laughing)

| gyo_8403 a răspuns:

Filme cat de multe, daca esti sigur, documentare, desene animate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall bibi daca as fi in locul tau as iesi pe afara m-as uita pe net la bancuri sau as incerca sa imi fac o/un prieten/a sau poate chiar iubit/ahappysau as juca niste jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti chemi niste prietene sau prieteni. puteti sa organizati un concurs de moda sau o prezentare. puteti sa ascultati muzica si sa dansati sau puteti sa va uitati la un film de groaza!

Întrebări recente