| Jenny4 a întrebat:

Hei TPU.funda.de la o vreme simt ca prietenii mei ma evita si ca nu prea mai vorbesc cu mine.adica am ramas singura.nu stiu de ce ne-am rupt asa.probabil ca suntem in clase diferite, dar ei si-au facut prieteni noi care sunt tot din alte clase si sunt prieteni buni. ce parere aveti? voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| RonyJey a răspuns:

Multor persoane li se intampla sa nu mai vorbeasca cu prietenii vechi dupa ce intra la liceu. Ar trebui sa iti faci si tu prieteni noi sa nu mai stai dupa fundul lor. Daca erau prietenii tai cu adevarat ramaneati asa mult si bine. Nu va leaga clasa in care sunteti va leaga o prieteniewinking

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Adunai pe toti la un suc ceva si aduu subiectul in discutie

| KillerWillBeBack a răspuns:

Incerac sa vorbesti cu ei!

| sheis a răspuns:

Si mie mi s a intmplat acelasi lucru