| JUST1ANIME a întrebat:

=] O prietena de-a mea spune ca nu poate da comentarii nimanui pe facebook... am incercat sa o ajut dar nu stiu ce ar putea sa aiba. Pueti ajuta? puppy dog eyes fundita + vot daca vreti :]

Răspuns Câştigător
| Deea_4113 a răspuns:

Pai...cand iti faci FB iti trimite un email pe adresa pe care ti l'ai facut...si trebuie sa aprobi ce'ti zice la email.ca sa poti folosii chatul si sa dai comuri pe FBwinking byee

4 răspunsuri:
| JUST1ANIME explică:

Multumesc happy

| ߪÐÐKÿÐ a răspuns:

Asa mi-s-a intamplat si mie laughing. Trebuie sa-i trimita Facebook ceva prin email si ea trebuie sa-l acepte. Daca l-a sters trebuie sa-si faca altul:*

| StEfSySu a răspuns:

Pai incearca sa se logheze iar p cont... apoi sa-i trimita cererea de prietenie ...si sa o accepte

| Negru37 a răspuns:

Poate ca nu are persoanele respective la prieteni.nah.bafta!