| TanyaTanny a întrebat:

Imi pueti spune niste trucuri care ajuta la slabit?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e nevoie de trucuri, doar sa mananci sanatos si cumpatat + ceva miscare

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu mai baga in tine pana crapi!

| BlacKAngeL1915 a răspuns:

Pentru a slabi trebuie sa consumi mai multe calorii decat mananci, renunta la fastfood, incearca sa iti calculezi carbohidratii pe care ii mananci precum si sa eviti duciurile, zaharul pe care il consumi in iei din alimentele zilnice nu ai nevoie de adausuri, 3 linguri de zahar pe zi ar trebui consumate daca nu mananci nimic. Incearca sa iti cumperi niste aparate gen gantere si sa efectuezi exercitii zilnice, vei vedea efectele, sa nu te astepti la mari efecte in prima luna, va dura ceva timp sa pierzi in greutate.

| cara25 a răspuns:

Bea foarte multa apa cand mananci, fa mult sport, mananca mai mult salate, cand iti este foame incearca sa nu mananci sau macar bea multa apa ca sa iti treaca pofta de mancare. Sper ca te-am ajutat!