| Blackberry^^ a întrebat:

Pe internet circula o chestie numita "Mesaj din viitor". Okay, deci mama mea a intrat pe site'ul respectiv, si-a tastat numarul, i-a fost trimis pe telefon imediat un cod, a tastat si codul. In urmatoarele secunde i-a sunat telefonul. A raspuns si era o voce de barbat si era speriat. La un momentdat a zis ca nu mai poate sa vorbeasca pentru ca l-au inconjurat fiarele. Mama bineinteles ca s-a speriat. So... ce e chestia asta? Care e scopul ei pana la urma? rolling on the floor FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alekzandra a răspuns:

Buna!
Il stiu... e o mare tampenie...am trimis si eu nr de telefon si a sunat telefonul si era o voce macabra de barbat care spunea ca e la usa la mine si il urmaresc doi mafioti care o sa imi sparga usa laughing. E de la ING iar apoi incep aia sa iti trimita niste mesaje cu ofertele lor si trebuie sa suni la compania lor si sa le spui sa nu iti mai trimita mesaje.Este o gluma macabra.

12 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Wow, nu te ingrijora, sunt doar niste farse.
Nu este adevarat, sunt doar pacaleli care ii fac pe oameni sa se simte mai prost.

| Onutzyk a răspuns:

Nu stiu, sunt tot felul de prostii care circula pe net si nu e bine sa dai date personale. Oricum nu e bine sa dam date personale. Si, in orice caz, acel mesaj NU era din viitor [logic ca nu are cum], ci era de la un om care facea misto de tine si de mama ta.

Asa ca mai bine nu mai faceti din asteawinking

| Al3x_3632 a răspuns:

O gluma idioata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cate stiu eu site-ul Mesaj din viitor apartine banci ING dar aveti grija ca pe site-ul ala sta scris micut:
" confidentialitatea datelor tale" linkul-ul ala duce catre o pagina ING unde ar trebui sa cititi ce scrie acolo.Sa vedeti ca ING strange datele voastre si o sa va treziti cu tot felul de sms-uri sau apleluri telefonice din partea ING cu tot felul de reclame ale lor si multe altele deci inainte sa bagati un numar de telefon pe "Mesaj din viitor" cititi confidentialitatea datelor tale"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mare mare tampenie niciodata sa nu crezi in chestii de genul asta sunt doar niste farse tampite facute de nista tampiti nimic special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ester un mesaj de la ing usor glumet pentru. publicitarea ing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mai nici o gluma...isi fac astia reclama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O farsa, nu te panica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce ads o intrat?

| alexutzalovecandy a răspuns:

Nu mai au idei de reclame asa ca au introdus hestia pe tot internet-ul. sper sa fiu de ajutor. funda