| Dejan97 a întrebat:

am si eu o problema (va rog sa nu radeti)
Acum cateva ore mi-am deschis telefonul si am vazut ca ma sunase cineva, am verificat numarul si nu era in agenda. Imediat, involuntar m-am agitat foarte tare, incepusem sa transpirm, am mai fost sunat in trecut de numere necunoscute si le-am ignorat, n-am avut niciodata reactia asta...ca sa ma linistesc, am zis ca poate era o ruda sau un coleg si am sunat inapoi, dar numarul apelat era ocupat. Peste 15 minute am sunat iar, dar nu mi-a raspuns nimeni. Putin mai tarziu am fost iar sunat de numarul asta si am raspuns, la capatul celalalt se auzeau bolboroseli ciudate si o voce de copil pe care nu o intelegeam deloc, am intrebat "alo, cine este?" dar n-am primit niciun raspuns. De frica am inchis telefonul si m-am panicat foarte tare, respiram greu, parintii au incercat sa ma linisteasca si mi-au spus ca probabil era vorba doar de o greseala si sa nu mai fiu speriat, desi eram constient de acest lucru am ramas agitat cam o ora. Intre timp ca sa ma linisteasca mama a sunat acel numar ca sa afle cine era dar nici ei nu i-a raspuns nimeni si n-a fost sunata inapoi...
Nu inteleg de ce am avut reactia asta, n-am mai patit asa ceva pana acum...voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu-ti bate capul.
Cel mai probabil se juca un copil cu telefonul parintilor sau al unei frate/sora, a format numarul tau din greseala si a sunat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un criminal în serie care ți-a dat la telefon ultima sa victimă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui ca telefonul mobil să poată fi cumpărat și utilizat numai de persoanele care au trecut cu brio un test psihologic.
Într-o lume ideală, așa ar fi.