| 7 a întrebat:

pentru cei ce aveti cont pe Conquiztador... puteti intra pe site?

10 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu, nu pot intra pe site.Au probleme tehnice sau lucrează la el.

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Am incercat si eu astazi la munca big grin si nu mi-a mers, vad ca nici acum nu merge.
Probabil e ceva problema, insa, sigur o sa se remedieze cat de curandwinking

| mat31new a răspuns:

Nup.

| 7 explică:

Ok...mshappy. inseamna la ei e ceva in neregula.

| JustMeNck a răspuns:

Nuuuuu crying

| ClaraB a răspuns:

Mie nu-mi merge acum.

| Haze a răspuns:

Nu mere! ma gandeam ca numa eu am problema asta straight face

| DyduDiii a răspuns:

Fa-ti alt cont, ca nici la mine nu merge si mi-am facut alt cont...si a mers