| onlyone a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul conquiztador? nimereala sau logica?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Este un site foarte bun. Este un site de cultura generala si imi pare bine ca atrage fani. Un om care acceseaza conquiztador nu acceseaza site-uri care duc spre incultura deci e imbucurator. Eu cred ca este vorba de logica.

16 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

La mine e mereu nimereala happy

| juniper a răspuns:

Site bun de cultura generala bun, eu le pun la nimereala si nimeresc cateodata.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Logica

| LNK a răspuns:

Dupa parerea mea este un site bun. Raspunsurile sunt si pe nimereala, dar cele mai multe sunt pe logica. E destul de bine ca exista si site-uri de genul acesta, si in afara de asta la cat de multe stii poti castiga si premii. E un site bun deoarece iti testezi cultura generala, si mai aduni si alte informatii importante.

| St!L a răspuns:

Trebuie sa ai noroc si sunt multi care au invatat pe derost raspunsurile.

| Paris a răspuns:

De cele mai multe ori nimereala, dar jucand de multe ori, ajungi sa capeti multe cunostinte. E super ok

| Adolescentul a răspuns:

Un site bunhappy Nu nu este nimereala este vorba de putina atentie, concentrare si de asemenea logicahappy e vb de tine in joc acolo, incearca sa te simti ca si cum ai fi la o emisiune si toata lumea te priveste si i`ti admira, invidiaza inteligenta tahappy Bafta!

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Deseori nimereala laughing

| Johnny_3038 a răspuns:

Eu zic si una si alta! dar e ceva bun, ceva folositor unde poti sta sati mai pui mintea in miscare!

| smileforme a răspuns:

Logica... dar iti trebuie si mult norocwinking

| 4Fun a răspuns:

Nimereala happy `

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te referi mai expert al anului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bunwinking Desi, in timpul jocului eu am dat raspunsul corect (100%) iar ei pe cel gresit rolling on the floor. Logica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20% transpiratie si 80% inspiratie
apoi
ceva nimereala dar in general memorie
apoi
cultura si logica versus "la plezneala"
dar si
net bun si super reflexe caci altfel multa oftica si frustrare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logica da. totusi sunt intrebari cam stupide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logica gasesti si pe http://logica.demostene.ro