| anonim_4396 a întrebat:

:* Peste 2 săptămâni îi majoratul surorii mele și nu știu ce cadou să-i fac. Aș prefera să-mi dați exemple de cadouri amuzante. Exemplu: La un alt majorat câteva persoane i-au făcut cadou un biberon și un pampers, a fost amuzant cadoul. Ăsta s-a folosit și la alte majorate aș vrea să-mi spuneți alte cadouri amuzante care nu s-au prea folosit. happy Mulțumesc!

FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
| Eualex667 a răspuns:

Ar fi amuzanta o babetica, suzeta, codita sau urechi de iepurasi big grin.Tu ii stii slabiciunile, dar sa nu fie nici ceva prea frustrant pentru ea.Baftawinking

6 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Mai bine i-ai pregati niste lampioane zburatoare pe care sa le aprindeti seara cu prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.shopmania.ro/adult/p-vibrator-g-spot-vibe-59810531
E o sabie jedi. Stie ea ce sa faca cu chestia aia.

| andru10best a răspuns:

Un ceas, o carte, o jacheta, un lantisor (daca poarta), o camasa, articole de ingrijire... si o cheie de masina cu un mesaj haios - "am facut primul pas. nu mai ramane decat ca tu sa il faci pe ultimul si cel mai important... cumpara masina visurilor tale."

| 33stefy21 a răspuns:

Marioneta sau un papagal care o imita (adevarat)

| Cozma27 a răspuns:

O suzeta...