| AndaVr a întrebat:

Vreau niste idei ce sa fac in cat a mai ramas din vacanta, ceva distractivbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| fireangelica a răspuns:

Salutare!
Poti face destul de multe lucruri: poti face o iesire cu prietenii sau familia la munte, sau stiu si eu intr-o excursie undeva sa fie frumos, iti poti invita colegii de scoala sau chiar si cu prietenii, dati un adevarat party acasa, daca ai si piscina e grozav, vacanta trece foarte repede, e pacat sa se termine, gandindu-te ca puteai sa te fii distrat mult mai mult.Te mai gandesti, cine stie, poate pana la urma gasesti ceva care sa-ti faca placere! Mult succes si multa distractie iti doresc!
Pa, pa!

| AndaVr explică (pentru fireangelica):

Mersi asa o sa fac!

1 răspuns: