| Căpşunnă a întrebat:

peste cateva zile este ziua mea si nu stiu cu ce sa ma imbrac thinking! ma gandeam la niste blugi la mulati lungi si un tricou animal print sau un maieu simplu dar pe de alta parte m-am imbracta si in rochie sad vom merge si in parc asa ca vreau ceva lejerbig grin funda si vot!

Răspuns Câştigător
| anUcy a răspuns:

Iti recomand sa te imbraci si rochie, mai ales pentru ca este ziua ta.Sunt sigura ca blugi porti mult mai des decat rochita.Si mai ales ca acum e vara si cel putin eu cred ca rochita este mult mai frumoasa si mai deosebita. Daca vrei ceva lejer, poti opta pentru o rochita casual, cred ca trebuie sa ai vreuna prin garderoba, sau daca vrei sa iti cumperi haine noi pentru aceasta ocazie, cred ca o sa gasesti destul de usor, mai ales ca vara asta se poarta rochitele casual:comode si lejere.M-am luat cu vorba si am uitat:LA MULTI ANI si multa sanatate. Sper ca ti-a fost de folos sfatul meu!:*

4 răspunsuri:
| bybuu13 a răspuns:

Buna! Daca as fi in locul tau mas imbraca in acea rochie si cu acteva accesori cu niste opincute...si daca ai si merge (pentru ca nu stiu cum arata rochia) iti poti pune o curea latabig grin... sper ca te-am ajutat si app. LA MULTI ANI! :*

| Mikka09 a răspuns:

poti sa iti iei o pereche de pantaloni scurti in cazul in care e cald afara si un maieu sau un tricou depinde de preflove strucksper ca ti-am fost de ajutorhappy

| lavinia_4694 a răspuns:

Eu m-as imbraca intr-o perechie de pantaloni scurti de blugi si un maieu lejer

| andrada_6873 a răspuns:

Buna eu zic sa te imbraci cu o rochie ca e si lenjera si sigur este frumoasa nu?!