| larya234 a întrebat:

prietenei mele i-a cazut capacul de la stilou dupa calorifer si a ramas blocat. ceva solutii?-funda

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Incearca cu o penseta. Daca e mai aproape de margine poate reusesti.
Succes!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Spunetii unui om mai mare sa va ajute sal scoateti de acolo,incercati singure, dati cu un creion sau un bat ca sa iasa.
dar un stilou nu costa mlt, asa ca poate cumpara altulwinking
asta e cel mai concret raspuns. funda?happy

| Epurean a răspuns:

Ori isi ia alt capac, ori isi ia alt stilou cu tot cu capac, ori desurubati caloriferul happy

| cannabiss6 a răspuns:

Asta-i de 1 aprilie nu? laughing