| pixeltinker a întrebat:

Am avut gene fir cu fir iar dupa ce mi-au cazut mi-am aplicat smocuri, ideea e ca atunci cand mi-au căzut mi-au căzut cu tot cu ale mele și nu le mai am ca înainte groase și dese. Ce soluții sunt?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o solutei la acest moment, doar astepti sa creaca singure si in veci, n-ti mai pui nimci flas, care iti afcaeteaza parul si radacina genelor.

In ce priveste uleiul de ricin, recomandat mai sus, este total nerecomandat sa-l dai la ochi, pe gene mai ales.

Uleiul de ricin DOAR INTARESTE radacina existenta a firului de par, nu creste alta radacina!

| Cksihja a răspuns:

Băieții fug de astfel de arătări care exagerează.

| poreclaciupercutademica a răspuns:

Si gura solutie este sa faci o pauza de la gene, lasa-le sa creasca.

| dana78956 a răspuns:

Ulei de ricin