| Winners10 a întrebat:

Salutare. Sunt din judetul Timis si as dori sa merg in concediu cateva zile impreuna cu iubita undeva, insa nu stiu exact unde. Daca ati putea sa imi recomandati ceva, din proprie experienta daca se poate. Undeva sa fie in limita a 300 de km dus si daca se poate sa fie si un peisaj cat de cat frumos + activitati de facut daca se poate si ceva obiective turistice de vizitat.

Multumessc

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Budapesta.

| sierra1 a răspuns:

Ai la doi pași, Belgradul - merită!

| Lioana a răspuns:

Sfinxul din Bucegi. Dar nu poti urca cu masina pana pe platou. Trebuie sa mergi ori cu telefericul ori pe jos.

| PabloEscobarGaviria a răspuns:

Brasov

| suntserios a răspuns (pentru PabloEscobarGaviria):

El: maxim 300km
Tu: hai că știu eu ceva la 450km

| PabloEscobarGaviria a răspuns (pentru suntserios):

Sincer nu m-am documentat sa vad unde e, dar credeam ca e mai aproape. No hate. Dar si daca nici tu nu stiai si ai cautat doar ca sa imi atragi atentia, esti un bulangiu. Doar daca... daca nu esti un scumpel

| suntserios a răspuns (pentru PabloEscobarGaviria):

Eu geografie de baza a României ce spanac de documentat sa fie nevoie

| PabloEscobarGaviria a răspuns (pentru suntserios):

Adica tu vrei sa imi spui mie ca stii cati km sunt de la fiecare judet la fiecar judet? Mai du-te-n pl mea

| suntserios a răspuns (pentru PabloEscobarGaviria):

Cu aproximație da știu. Mi a plăcut geografia și am călătorit mult

| PabloEscobarGaviria a răspuns (pentru suntserios):

Bai inteligentule

| suntserios a răspuns (pentru PabloEscobarGaviria):

Ai uitat continuarea sau sa pui.