| CodrutzaDutzi a întrebat:

Buna prieteni TPU! Am si eu nevoie de ajutorul vostru:
1.As vrea sa fac si eu un fan page pe FACEBOOK,inca nu m-am hotarat cu ce vedeta pentru ca imi plac multe,si as vrea sa ma ajutati sa ma hotarasc!(imi plac in general, adica mai mult cele de peste hotare si cam asa de varsta SELENEI GOMEZ, in afara de MILEY CYRUS!)
2.Nu stiu cum sa fac ca sa fie faina pagina, si vreau sa-mi dati niste idei!
Mersi mult! Astept raspuns urgenttt!

3 răspunsuri:
| Ande20 a răspuns:

Vad ca ai numele selenasellyfan,asa ca eu cred ca despre Selena Gomezhappy
sau Rihanna.E prefereta mea.
Si apropo, cand ti-o faci sa-mi dai linkul sa-ti dau like, si sa-ti fac pubb(stai linistita, nu vreau numic in schimb, nu-s ca ceilalti.
Bafta cu pagina si "La multe Likeuri"!
rolling on the floor
:*

| CodrutzaDutzi explică:

Mersi mult LemonadeGo! numai ca nu stiu ce nume sa pun,, Selena GOMEZ sau SELLY GOMEZ FAN, ...sunt dejA populare pe facebook!

| CodrutzaDutzi explică:

Mersi oricum LimonadeGo, dar o sa-mi fac o pagina H2o pentru ca sunt fana a serialului!