| anonim_4396 a întrebat:

PT cine are Cartela Cosmote (cartela nu abonament)
as vrea sa stiu daca si pe cosmote, atunci cand se strang 60 min din alte retele iti dau un euro happy.
stie cineva?
eu cand aveam cartela vodafone, daca aveam credit activ in momentul in care se strangeau 60 de min din alte retele primeam un euro, sau, mai nou, 60 minute in retea,
merge si pe cosmote?
as dori sa mentionez ca am cartela noua, de vreo 2 saptamani, cu bonus 48
Varianta corecta primeste fundita :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am cosmote.nu e adevarat.nu da credit la 60 min din alte retele sau mai stiu eu cate... avand cartela cosmote 48 primesti in fiecare luna cate 1 euro daca esti in perioada de valabilitate a creditului.bafta.

1 răspuns:
| AlexStanica a răspuns:

Nu mai da nimeni credit la cartele pentru apeluri primite.
nici macar Vodafone. acum iti dau 60 min in retea, useless.