| YumiSukinanda a întrebat:

Pe lista de mess, cum sa trimit un mesaj tuturor oamenilor din lista mea de mess? fundA+vot urgent!

Răspuns Câştigător
| roxanarooxy a răspuns:

Te duci jos de tot la lista si dai clic pe albul de sub ultimul prieten si tii clicul apasat si te duci in sus pana unde scrie friends 29. dai clic dreapta si dai send instant messenger... funda?

7 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

FF simplu:
Apesi CTRL+M; dai click stanga si bifezi toata lista tinand apasat pe click si alegandu-i pe toti.
Apoi iti va aparea o iconita si scrii mesajul. Apoi dai enter si gata.

| FerLin a răspuns:

Click pe grup (prieteni, friends, sau cum ai tu) si click pe Broadcast an IM to this list

| roxanarooxy a răspuns:

Mersi

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Deci,sus in capu listei unde scrie cati prieteni ai dai clic dreapta apoi pe prima chestie care e ingrosata cu negru, dupa iti apare cv si pui mesaju respectiv acolo

| MitroKta a răspuns:

Pe mess ai prietenii asezati pe grupe(banuiesc) dai click dreapta pe numele grupei si alege ceva de genul "Broadcast an IM to this Group".
E simplu!

| Cineva12 a răspuns:

Pai dai Ctrl + A, se selecteaza toti, iar dupa aceea, dai butonul din partea dreapta a mouse-ului, si zice ceva de genu "send instant message" sau ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pă grup - broadcast an IM to this gruop.