| nykol112 a întrebat:

sa o luam direct
eu de vreo saptamana am o chestie ciudata la vise...
eu visam o actiune... si era pe langa acolo putin peisaj dar acum visez doar niste persoane care vorbesc dar in spatele lor este negru
innebunesc?
si daca voi nu imi raspundeti mai repede sa va dau fundita o sa innebunesc!happy

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Nu esti concentrata suficient de mult asupra visului incat nu mai tii minte peisajul; astfel iti dispare complet din minte, deoarece nu poti retine totul dintr-un vis si iti ramane doar o imagine neagra, alba, sau chiar nimic.
Conteaza cat de mult dureaza visul si cat de important este acesta + valoarea semnificatiei lui.

| nykol112 explică (pentru RyugaHideki):

De conteaza cat dureaaza visul?
adica m-am interesat si am vazut ca desi cand visezi parca acel vis tine toata noaptea el de fapt tine 60 de secunde...

5 răspunsuri:
| TM6524 a răspuns:

Ciudat...

| Lorraine a răspuns:

Nycol, stai linistita. Nu ai cum sa innebunesti din vise.winking

| Gabitssaaa a răspuns:

Pai..Sar putea sa aiba legatura daca :
- te inchini inainte sa adormi
- ai niste probleme, ce te sacaie sau nu poti scapa de el, te framanta ceva?
Daca este alt motiv thinking! Incearca inainte sa adormi sa te gandesti la ce vei face maine sau ce vrei sa faci cand te vei face mai mare. nu stiu ceva. Sper ca te-am ajutat papa:* Funda puppy dog eyes

| nykol112 explică (pentru Gabitssaaa):

Nu ma inchin (satansitadevil ) glumesc
nu ma framanta nimic (inca)
si nu este alt motiv