| georgik_8951 a întrebat:

Buna-sall am si eu o intrebare nu stiu ce se intampla cu mine si vreau sa ma ajutati ca ma sperii cateodata de exemplu intr-o dimineata cand am dat sa plec la scoala am loat mapa am plecat stiind ca am mapa in mana chiar o aveam iar la scoala cand am intrat pe usa clasii nu am mai simtit in mana si am stat toata ziua pe ganduri unde e mapa cand am ajuns acasa mapa mea era pe birou, ok am trait eu cu impresia ca am loato in alta zi mau sunat niste prietenii sa es la un fotball si am bagat telefonul in buzunar m-am incaltat si am plecat iar dupa ce am jucat fotball am dat sa ma uit la ceas la telefon cand opserv ca nu mai e telefonul m-am speriat am crezut ca l-am pierdut am luat de la un prieten am sunat pe el suna si am zis poate asta imi e ghinionul sa il pierd cand am ajuns acasa telefonul meu era pe birou si nu stiu ce tot se intampla cu mine cateodata simt o energie puternica in corp

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa gandesti mai bine ce ai de gand sa faci si sa te organizezi inainte de a face ceva.

| fanaa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.mi-e frica pentru tine.si nici nu te cunosc.mrg sa trec la subiectt tine mintte ce faci.si urmeaza sfatul meu ia pe cineva la tine punelll satii ia telefonuu in mana si tu ia altceva sa zis altceva sa ai in manaa si fii consteient ce facii siii uitate numai la lucruu acela.nu stiu poate te ajut cautama sa-ti dau explica...pa-pa

| adrian_3646 a răspuns:

Poate e o fantoma...credhappy

| GeorgiV a răspuns:

Bună! Când te referi la energie puternică în corp, la ce te referi mai exact? Emoție, stare de agitație, ceva cu totul nou față de alte dăți? Unii oameni spun că este normal să ai astfel de stări, întrucât se petrec unele schimbări energetice la nivel macro (al globului), însă eu zic să iei lucrurile, deocamdată, mai domol, să te liniștești, și să îți acorzi timp. Este posibil să ai niște blancuri, sau doar niște momente când vrei să faci ceva și crezi/ ești convins că ai făcut acel ceva, însă de fapt nu este așa.
Chill out! Și nu mai lua totul așa în serios! happy
Seară plăcută!

| HopeAndDream a răspuns:

Si mie mi se intampla. Poate doar ai crezut ca s-a intamplat si de fapt era acum 2-3 zile... poti trai cu impresia ca ai acel,, obiect,, in mana si sa te trezesti fara el cand colo este chiar pe birou sau in alt loc. Nu numai tie ti se intampla...majoritatea adolescentilor se grabesc pretind ca au facut un lucru si dupa ceva timp observa ca sau indoit si cred ca este o,, energie puternica,, sau chiar,, negativa,, in ei :laughing) nu are nici o legatura

| barbulescu14 a răspuns:

Biroul e posedat tot ce ai uitat la urma a fost pe birou! poate sunt doar dejavu-uri