| Andra_Croitoru_1997 a întrebat:

Buna TPU
Am nevoie de ajutorr
Ce poate lua un baiat unei amice cadou de ziua ei?
Urgentt...

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Depinde cat de apropiata este relatia dintre ei.
Poate un tricou cu ceva haios scris pe el, o carte daca ii place sa citeasca, o bijuterie fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/......ro-2471129

2 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Ceva care sa ii placa, tu o stii mai bine decat noi, de exemplu eu iti zic sa ii ei ceva de plus, un tricou (acum depinde si de varsta), un lantisor sau o placuta pe care este scris ceva, depinde de relatia dintre ei.Succes

| magdaliciii a răspuns:

Eu zic asa... daca sunt foarte buni prieteni, un ursuletz albastru de plus si sa fie dat cu parfumul lui. sper ca ti-am fost de folos:*