| Oleatovschii_Iulia_1997 a întrebat:

se apropie ziua celei mai bune prietene, face 18. cadoul l-am ales dar as vrea sa ii fac o surpriza ceva... ceva interesant de care sa isii aminteasca toata viata.Ma poate ajuta cineva cu vreo idee?

Răspuns Câştigător
| KinoAndreea a răspuns:

-Fa-i un filmulet in care mai multi prieteni sa ii spuna "La multi ani!" si sa contina si ceva faze amuzante thinking
-Un parfum?
-Poti gasi ceva amuzant prin oras la tine sau pe net...adica de obicei la majorat e dau chestii amuzante :prezervative, suzete...prostii de-astea
-Carti (pe gustul ei, daca citeste)
-Ceva ce si-a dorit de mult...sau ceva care sa ii aminteasca ceva important din prietenia voastra

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cadoul perfect este relatia cu ea. Dra daca chiar vrei sa ii faci un cadou sa ii creezi un filmulet cu cele mai bune momente pe care le-ati avut impreuna. Poti sa faci filmulete pe Power Point

| Oleatovschii_Iulia_1997 explică (pentru anonim_4396):

M-am gindit si eu la asa ceva, dar am facut asa ceva anul trecut, nu as vrea sa se repete...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci ai putea sa-i faci cadou o tableta, un telefon Samsung, iphone, sau o camera foto

| Oleatovschii_Iulia_1997 explică (pentru anonim_4396):

Am mentionat in intrebare ca cadoul deja am ales, dar as vrea ceva simbolic, amuzant, niste idei...

| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

O pereche de boxeri pe care sa va semnati toate prietenele sau o jucarie de la un sex shop dar sa nu fie vulgara.