| AndrikNebunik a întrebat:

happy. Maine este ziua celei mai bune prietene si as vrea sa-i fac ceva special. o surpriza cu inca o fata. Problema este ca nu avem idei laughing. Cine ne ajuta?

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Un tricou haios.

| pisicel12 a răspuns:

Ca sa ii faci un cadou trebuie sa te uiti la firea ei este mai sensibila mai baietoaicahee hee cumparai ceva ce trebuie sa foloseasca aproape zilnic big grin poti sa.i cumperi un tricou sau o pereche de blugi daca este mai feminina cumparai blugi normali si in culori foarte colorate daca este mai baietoaica poti sa ii cumperi un tricou pe negru sau poate un hanoracwinking sau blugi dar rupti o sa-i placa la nebuniebig grin funda?winking