| ReTz a întrebat:

Buna seara, as vrea sa ma apuc sa ma uit la GAME OF THRONES, dar nu-i stiu ordinea...ma poate ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Intri pe site-ul 990. ro și cauți la secțiunea seriale.

| Sociopat a răspuns:

Se incepe cu sezonul 3 ep 1 si se termina cu prima carte apoi jocul pe calculator daca vrei o poveste mai detaliata. Poti oricand sa citesti si manga sau sa citesti editia secreta pentru orbi.

| MaliciousDeath a răspuns:

Sezoanele sunt numerotate.Nu-i mare chestie daca stii sa numeri.

| Public22 a răspuns:

Incepi cu sezonul 1 episodul 1, cum sa nu-i stii ordinea?

| Andreea0612 a răspuns:

Pai are 4 sezoane. Incepi de la sez 1 ep 1.
Care ordine?

| meoww a răspuns:

Poate asta ajuta.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Lista_episoadelor_din_Urzeala_tronurilor
Vizionare Placuta!
p.s. ii genial serialul, merita sa te uiti ^^

| piisycutzza a răspuns (pentru meoww):

Sunt la sezonul 1 si am vazut doar episoadele 1 si 2. Pe restul nu le gasesc. Ma poti ajuta?