| Catinca97 a întrebat:

Bună seara
Aveţi nişte idei cum aş putea sa îmi organizez mai bine timpul?
Mulţumesc, fundă happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti organiza suficient de usor timpul,daca pui activitatile importante in fata celor mai putin importante si tot asa,adica in functie de importanta lor; fiindca dupa cum bine stii, sunt lucruri care merita, de ce nu, amanarea, si pot fi facute ziua urmatoare.Sunt lucruri urgente si trebuiesc facute in ziua respectiva, si nu iti poti permite sa le lasi pe altadata.E relativ simplu, nu ai nevoie de notite, etc.Si..graba strica treaba, asa ca ai multa rabdare in ceea ce faci.Nimeni nu-ti poate gestiona mai bine timpul, decat o poti face tu, fi sigura de asta.

Succes!

4 răspunsuri:
| GiAnca a răspuns:

Diriga spune mereu sa avem un orar bine pus la punct, asta fiindca ne crede dezorganizati(in mare parte asa si este). Acelasi sfat ti-l dau si eu.Iti spun sigur ca totul o sa fie mai usor cand stii ca la ora cutare faci lucrul cutare si la ora urmatoare faci uramtorul punct de pe lista.
Mult succes! happy

| HaLoGeNNN a răspuns:

Luni-Iti cureti camera
Marti-Faci baie
Miercuri-Citesti bancuri
Joi-Te duci la mall
Vineri-Te culci tarziu
Sambata-Faci teme
Duminica-Te odihnesti

| ƘЭлT a răspuns:

Fa-ti un orar?

| InTell a răspuns:

Luni ma duc la padure
Sa mai caut niste mure,
Marti visez ca plec la mare;
Ce-as mai sta la soare!
Miercuri voi fi la bunica,
Sa ma joc iar cu pisica.
Joi ma plimb pe afara,
De la pranz pana spre seara.
Vineri plec la munte,
Trec raul pe-o punte.
Sambata sunt la matusa
Ma joc din nou cu papusa.
Duminica stau in casa,
Dar voi fi tare voioasa!

Nu stiu.tu stii mai bine ce orar ai vrea :X

Întrebări recente