| beautifulkiss a întrebat:

Buna seara din nou.
Nu mai stiu in ce ordine sa pun liceele.Eu stau in Bucuresti,in cartierul Berceni, mai exact vreo 3 statii inapoi de spitalul Marie Curie si nu prea stiu cum sa pun liceele.Primul este Gh.Sincai deoarece imi place mult acest liceu, dar nu stiu ce liceu pot pune ca al doilea liceu.Eu doream Iulia Hasdeu,dar e departe de mine si parintii mi-au spus sa pun altul mai aproape, doar ca mie nu prea imi convine deoarece celelalte licee pe care le am au mediat mai mica decat Hasdeu(intre 8.80 si 9)...bine nu e o diferenta mare, dar totusi este..Si eu nu stiu cum sa pun.Ai mei mi-au spus ca schimb 3 masini si la Hasdeu se invata de dupa-amiaza si voi ajunge tarziu acasa, dar totusi imi place liceul..si nu stiu ce sa fac.Va rog frumos dati-mi un sfat.
Va multumesc mult pentru faptul ca ati citit tot ce am scris si sper ca imi puteti da un sfat.

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Pai pune-l primul pe care il vrei si daca inveti bine nu conteaza cand ajungi acasa, poti invata dimineata

si ca a 2-a optiune il poti pune pe cel pe care il vor parintii tai.

si succes la admitere!

3 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

BeautifulKiss, iti doresc multa bafta!