| мιcυтѕαααα a întrebat:

Sunt in clasa a 4-a. Din cauza ca am lipsit la scoala, nu am dat doua lucrari. N-am dat una la mate si una la romana si nici n-o sa mai le dau... O sa raman corigenta la aceste doua materii? sad

P. S. Inca n-am adus scutire, dar cred ca o sa aduc.

Răspuns Câştigător
| DenniDen a răspuns:

Nu de ce sa ramai corigenta? n-are nici o legatura poate profesorii o sa te asculte sau ceva in genu..coringenta no sa ramai decat daca nu ai media macar 4:50 oricum funda?

4 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Hai sa-ti explic cum e cu scoala in ciclul primar:daca ai 2 note bune pe fiecare semestru la fiecare materii,te doare undeva de celelalte, ca sa zic asalaughingok acum, daca vrei sa ai multe note bune, iei cate vrei, dar daca ai doua bune pe sem 2, ai trecut clasa laughingdaca ai note proaste trebuie sa iei bune, dar nu cred ca ai note proaste.

| Sh4Dow a răspuns:

Doamne, cum sa ramai corigenta in clasa a 4a pentru 2 lucrari? Nu ganditi si voi un pic -.-. Am in clasa care nici nu stie sa citeasca si trec clasa (sunt a7a).

| bloodandpride a răspuns:

Cum sa ramai corigenta in clasa a 4? Am avut colegi care nici in clasa a 7 a nu stiu sa citeasca fluent si au trecut cu diploma in mana.sA FIM SERIOSI...

| borz a răspuns:

Depinde ce calificative mai ai si stai linistita ca nu o sa ramai corigenta:*