| tpurotpuro a întrebat:

Buna seara, TPU.Aceasta vreau sa va spun ca e o intrebare destul de populara, dar as vrea sa stiu parerea voastra intr-un anumit domeniu din acest "mister". Cum sa ma dezvolt mai repede? Nu ma refer doar la inaltime, desi si la asta, dar in special la.cum sa spun eu.cresterea pieptului.Deja toate fetele din clasa au sani si eu. Va rog.stiu ca e normal sa astept vremea si asa... dar, ma simt complexata deja si cred ca incep sa am depresii din cauza asta.Nu e o chestie grava, stiu, dar pentru mine chiar e o problema. Funda!
P. S:Va rog nu va bateti joc.Multumesc!

1 răspuns:
| gina09 a răspuns:

Hmm. daca nu vrei sa astepti ai putea ajuta putin crestera fa exercitii.maseazai sau daca vrei sa para mai mari ai putea incerca sa poti sutin cu burete putin mai mare nu exagerat. dar sa nu te stranga pentru ca va opri crestera lor...ai putina rabdare si vei vedea ca iti vor creste ce e mai importan pentru tnh sa ii ai acum mari.sau cand mai cresti si chiarr ai nevoie de ei sa arati bine