| Mâncărici a întrebat:

Buna seara TPU, as dori si eu două, trei seriale coreene istorice care v-au impresionat mai tare, dar nu ce a fost difuzat pe tvr1 sau national tv! Multumesc tare mult!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce multumesti, nici macar nu ti-am raspuns?

| Violetdidi a răspuns:

Si mi-e imi plac mult serialele coreene istorice! Am sa-ti dau niste idei : Puternicul Chil woo acest serial mi-a placut foarte mult, Veterinarul, Marele rege si cele patru zeitati si Iljimae. Iljimae este un alt serial si nu aseamana cu serialul coreean Intoarcerea lui Iljimae, e altceva. Toate aceste seriale le poti vizione pe blogul lui aniola cu subtitrare in romana. Scuze pentru greselile gramaticale, daca am avut. Vizionare placuta, sper sa-ti place aceste seriale!

| Violetdidi a răspuns (pentru Violetdidi):

Sa-ti placa* scuze