| OmulCareStieCeFace a întrebat:

Buna seara utilizatori TPU! Sambata ma voi intalni cu o fata nou cunoscuta la un suc in centru. Tipa vrea sa facem poze ( nu este o problema). Acum peste multe altele eu cum ar trebui sa ma comport cu ea fiinda imi este dificil cu o fata noua sa ma comport ca celelalte si pe langa ca ma duc sa o pup pe obraz si mana cand ne vedem, vreau sa stiu ce fac dupa aia sa nu stau sa inprovizez. Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| Psihedelic777 a răspuns:

Pai...incearca sa fii tu, sa fi natural si sa-i vorbesti sincer. Apoi te vezi cu ea o pupi pe obraz, ii zambesti, chestii de genul si ii spui unde sa mergeti sau ii spui sa ia loc, depinde.Incearca sa pari ca sti ce faci si ca tu ''conduci'' sa zic asa.Adica ea trebuie sa se simta relaxata, sa stie ca te descurci si astea.Va asezati undeva sau va plibati, depinde. daca sunteti mai apropiati o iei de mana si incerci sa te arpoprii fizic de ea.Bun pana acumhappy Intreab-o multe chestii despre ea, sa vada ca te intereseaza si fi atent la ce iti spune, uita-te in ochii ei, dar nu foarte insistent..Si nu stiu, trebuie sa apara un subiect de discutie.o intreci ce ii place sa faca sau ce parere are despre ceva anume, apoi dezvolti.Chesti e sa vada ca totusi te ocupi sa iasa bine intalnirea dar totusi sa fi cat de cat relaxat si crede-ma ca va fi bine. Apoi... daca iese totul bine si vezi ca se simte bine si ca se simte atrasa de tine(iti vei da seama daca este asa) te aproprii usor de ea, o iei de mana, o mangai usor si o sarutihappy (o sa fie super)Ai incredere si multa baftahappy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bei sucul, faci pozele, ii multumesti si pleci, nu trebuie sa o pupi.

| deliqventa13 a răspuns:

Fetelor le place naturaletea, fii spontan, spune glume, tine-o de mana etc. big grin