| obsercvayr a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog o solutie naturala sa scap de cosuri. Am incercat Zynerit, ulei de argan si nu mai stiu eu ce sa scap de cosuri, 0 efect. Va rog.sad

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Ulei de arbore de ceai diluat cu apa.

| PopAnaMihaela a răspuns:

Incearca sa-ti spargi cosurile iar dupa dai cu palinca/parfum/spirt pe cosul spart iar el peste noapte se usuca happy
Sper ca te-am ajutat big grin

| PopAnaMihaela a răspuns:

Incearca sa-ti spargi cosurile iar dupa dai cu palinca/parfum/spirt pe cosul spart iar el peste noapte se usuca.
Sper ca te-am ajutat.

| Ionut_Andrei_1993_nJny a răspuns:

Incearca cu Mibazon....il gasesti la farmacia veterinara. Daca te dai in fiecare zi cu el, timp de 3 saptamani, vei vedea efectele. La mine a functionat!

| Seducatorul a răspuns (pentru Ionut_Andrei_1993_nJny):

"Veterinara"? rolling on the floor Da ce e animal?

| Ionut_Andrei_1993_nJny a răspuns (pentru Seducatorul):

Daca e de la farmacia veterinara si isi face efectul foarte bine, asta nu inseamna ca e animal. Dar ce poti sa ceri de la unul care are la numele RectiSeducatorulDinJungla! straight face

| Seducatorul a răspuns (pentru Ionut_Andrei_1993_nJny):

rolling on the floorSa stii ca ai dreptate daca ma gandesc mai bine, ca si omul face parte din regnul animal!