| sunny77 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa mai cresc in inaltime? dar fara inot sau sporturi din astea ca am facut dans dar am avut niste probleme de sanatate si a trebuit sa renunt.as vrea niste exercitii fizice pe care sa le pot face acasa si sa dea rezultate.am 1.52 la 13 ani si jumatate.mi-as dori sa ajung la 1.70 la maturitate, dar nu stiu daca voi reusi, pentru ca mama are 1.62 iar tata 1.70.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| JansonLupu a răspuns:

Esti baiat sau fata? laughing eu am avut 1:40 la 10 ani laughing daca nu chiar 8 iar acum am 1:72 paremisemi laughing si dimpotriva vreau sa nu mai cresc ma ocup cu totul big grin deci fa exercitii la bara fixa intindete ETC big grin