| TeamHellNo a întrebat:

Stie cineva cum pot rezolva problema urmatoare : Am Windows 7 si de ceva vreme imaginile de pe desktop se vad aiurea adica in patratele si incetosate FUNDA!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xXhewlettXx a răspuns:

Reinstaleaza windowsu doar partitia C sau repara calculatoru dai reparare din satarile calculatorului sau bios!

Funda plz?

| TeamHellNo explică (pentru xXhewlettXx):

Cum pot face aia cu setarile calculatorului detalii si aca merge FUNDA

| amusername2 a răspuns:

Incearca sa schimbi rezolutia ecranului mai intai, poate e de la asta.