| Sebytiristu a întrebat:

Salut,am si eu o problemă la windows,cand dau click dreapta sunt selectate majoritatea iconitelor de pe desktop si mi se muta toate odată, am dat si restart, știe cineva cum pot rezolva fără reinstal de windows? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai incercat alt mouse?

| cfrtobias a răspuns:

Poate vrei cu ctrl si selectezi fiecare in parte poate apesi si shift de se selecteaza tot

| Demidol a răspuns:

De fapt ce doresti?
Daca vrei muterea unei singure iconite, tii apasat (stanga) pe ea si o tragi unde vrei. Dar daca vrei altceva, spune ce.

| MagicOneT a răspuns:

Nu inteleg, cand dai click dreapta, adica cand apesi pe o iconita, ti se selecteaza toate?

Explica mai bine situatia si poate o sa reusim sa te ajutam, nu pare o problema de nerezolvat.